sadsad x
asdasd
Tarzıyla İlham Veren Top Model: Bella Hadid

Tarzıyla İlham Veren Top Model: Bella Hadid

25 Ekim 2018

1.Kargo Pantolon Geri Dönüyor

Kargo pantolon modası geri geldi! Bella Hadid kargo pantolonu olabilecek en zarif ve trend şekilde kombinlemiş.Kargo pantolonun  crop top ve stilettolarla birleşimi hem spor hem şık bir görüntü yaratmış. Çabasız ancak alışılmadık ve şık bir tarz için Bella’dan ilham alabilirsiniz.

Görünümü elde etmek için:

 

 

 

2.Maskülen ve Feminen Parçaların Kusursuz Birleşimi

“Mini elbise ve maskülen mont bir arada olur mu?” demeyin, Bella Hadid, feminen ve maskülen parçaları bir araya getirmekten çekinmiyor. Siz de mini elbiseler üzerine bomberlar, spor pantolonlar üzerine şık bluzler giyerek tarzınıza yenilik katabilirsiniz.

Görünümü elde etmek için:

 

 

3.Denim ve Siyahın Sadeliği

Bella Hadid en sade halindeyken bile stilinden ödün vermiyor. Denim parçaları açık renklerle kombinlemek her zaman ilk tercih edilen yoldur, ancak denim ve siyahın bir arada güzelliği Bella’dan kaçmamış.

Görünümü elde etmek için:

 

4.Uzun Şortlar ve Topuklular

Bella Hadid, tıpkı kargo pantolonlar gibi geri gelen uzun şort modasına da uyum sağlıyor. Dizin hemen üstünde biten şortları ince topuklu sandaletlerle kombinleyerek hem çok şık hem de sade bir tarz elde eden Bella harika görünüyor!

Görünümü elde etmek için:

 

5. Kışkırtıcı Kırmızı

Baştan aşağı tek renk giyinmek çoğu zaman asil görünmenin en kolay yollarından biridir ancak baştan aşağı kırmızı giyinmek cesaret ister! Bella kıpkırımızı tarzıyla kalpleri fethediyor. Daha önce kırmızı halıda da kırmızı elbiseleriyle olay yaratmış olan Hadid, sokak stilinde de kırmızı giyinerek şıklığını öne çıkarıyor.

Görünümü elde etmek için:

 

Yazan: Zeynep Uslu

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.