sadsad x
asdasd
Tarzıyla İlham Veren It GIRL: Kendall Jenner

Tarzıyla İlham Veren It GIRL: Kendall Jenner

25 Ekim 2018


1. Zıt Parçalar

Kendall, her zaman zarif görünmeyi başarıyor. Kendall’ın floral desenli Dolce Gabbana elbisesi ve çantası, normalde tarzının biraz dışına çıkmış . Klasik sayılabilecek bir elbiseyi kısa botları ve halka küpeleriyle kombinleyerek çok farklı bir hava yaratmış. Genelde Kendall’ın daha cesur tarzına alışık olduğumuz  halde bu tarzı ona çok yakıştırdık. Siz de bu görünümden ilham alarak desenli, çiçekli parçalarla, asi botları birleştirebilirsiniz bu görünümünüzün tamamen değiştirerek size farklı bir hava katacak.

Görünümü elde etmek için:

  

 

2.Renkler Konusunda Cesur Olun

Gucci eteği ve Gucci bluzuyla göz kamaştıran Kendall, yine çok fazla uğraşmadan şık bir görünüm yakalamış. Çoğu zaman daha koyu renklerle görmeye alışkın olduğumuz güzel model, canlı renkleri kullanmaktan hiç kaçınmıyor. Siz de günlük hayatta en çok kullandığınız parçaları canlı renklerle birleştirebilir ve yepyeni bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Görünümü elde etmek için:

 

 

3.Hareketli Parçalardan Kaçınmayın

Kendall’ın tarzıyla ilgili bildiğimiz birşey varsa o da, günlük hayatta bile dikkat çeken parçalardan kaçınmaması. Bu görünümünde pembe renkli Balenciaga botları, Alberta Ferretti parlak bluzu ve klasik jean kullanarak kalbimizi çaldı. Normalde bir arada kullanmayı aklınıza bile getirmeyeceğiniz hareketli parçalar aslında çok şık bir görünüm yaratabilir.

Görünümü elde etmek için: 

 

 

4. Spor Parçaları Topuklularla Kombinleyin

Kendall Jenner’ın uzun zamandır kullandığı bu trend biraz cesaret gerektirse de, spor şıklığı çok kolay yakalayabilirsiniz. Kendall, bu kombininde Daniel Patrick eşofmanıyla ince topuklularını kombinleyerek hem şık hem de günlük hayata uygun bir görünüm yakalamış.

Görünümü elde etmek için: 

 

 

Yazan: Zeynep Uslu

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.