sadsad x
asdasd
Tarzıyla İlham Veren Instagram Fenomeni: Şeyma Subaşı

Tarzıyla İlham Veren Instagram Fenomeni: Şeyma Subaşı

25 Ekim 2018

1.Etnik parçalarla klasik parçaları birleştirin

Şeyma, bu kombininde etnik tarzda bol bir bluzu kot şort ve beyaz stilettolarla birleştirmiş. Üst giyimde bol bir parça kullanıyorsanız, dar bir alt giymek vücut proporsiyonunuzu dengeleyecek ve daha ince görünmenizi sağlayacaktır. Sizin için seçtiğimiz parçalarla bu görünümü yakalayabilirsiniz.

 

 

2.Jean + Jean her zaman iyi bir fikir!

Eğer ne giyeceğinize karar veremediğiniz bir gün geçiriyorsanız hem spor hem şık olmanın çok kolay bir yolu var! Denim üstleri, denim altlarla kombinlemek ve aksesuarla renk katmak hem çok kolay olacak hem de Şeyma Subaşı gibi olağanüstü görünmenizi sağlayacak. Bu stili pembe terliklerle ve çantayla kombinlemeyi seçen Şeyma çok güzel görünüyor.

 

3.Renklerden kaçınmayın!

Mevsim yaz olunca renkler konusunda çok daha özgür olabilirsiniz. Şeyma, birçok rengi bir arada kullanmaktan kaçınmıyor. Siz de pek çok farklı rengi bir arada kullanabilir, Şeyma gibi capcanlı ve eğlenceli bir görünüme ulaşabilirsiniz.

 

4.Tek Rengin Elitliği

Şık görünmenin en kolay yollarından biri her zaman tek renk giyinmek olmuştur. Şeyma sık sık aynı tonda parçaları kombinleyerek çok şık ve elit görünüyor. Özellikle açık renk tonlar tercih eden Şeyma, bu kombiniyle de göz kamaştırmış.

 

 

Keyifli alışverişler!

 

Yazan: Zeynep Uslu

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.