sadsad x
asdasd
Doğuş Çabakçor BiP/Tarzım Cepte’de!

Doğuş Çabakçor BiP/Tarzım Cepte’de!

25 Ekim 2018

Bir çok konuya değindiğimiz Çabakçor ile stili hakkında da konuştuk. Çabakcor, ‘’ O sahneye çıktığın zaman insanlar seni yaptığın işin ötesinde kıyafetlerinle görüyor. Biz şarkıcı olmadığımız için sürekli parıltılı kıyafetler giyemiyoruz ama yine de stilimize özen gösteriyoruz’’ dedi. Ek olarak genelde güzel bir Jean üstüne t-shirt ve uygun aksesuarlarla tamamlayarak giydiğini belirtti. Ondan aldığımız bilgiye göre yerine göre giyinmek aslında her meslekte önemli. 
Doğus Çabakçor’un en büyük stil zaafı ise sneakers ayakkabılar. Belli markaların sneaker koleksiyonunu yapan Çabakçor, bazı aylar bir parçaya kafayı taktığını ve sürekli aynı ürünleri kullandığını söyledi.
Çabakçor’un en çok kullandığı markaların başında; aynı zamanda yakın arkadaşı olan Les Benjamins imzasını taşıyan t-shirtler ve aynı markanın farklı ürünleri. Adidas Yeezy serisini de büyük bir zevkle kullanan Cabakçor, bu serinin çıkmış ürünlerinin tamamına sahip olduğunu söyledi.
Agresif duruşunu ve tarzını tamamlayışını sevdiği için en çok tercih ettiği bir diğer markanın ise Yves Saint Laurent olduğunun altını çizdi.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.