sadsad x
asdasd
Çok Özel Röportaj: Duygu Özaslan’la 2018 Trendlerini Konuştuk!

Çok Özel Röportaj: Duygu Özaslan’la 2018 Trendlerini Konuştuk!

25 Ekim 2018

Tarzım Cepte: Duygu Özaslan modayı takip eder mi?

Duygu Özaslan: Ediyorum tabii ki. Çok uzun vakitler harcıyorum buna. Baya seviyorum takip etmeyi. Özellikle yurtdışını.

Tarzım Cepte: Pekala. 2018’de karşımıza çıkacak makyaj trenlerini soralım o zaman sana. Mesela şu an kırmızı bir far sürmüşsün. Çok da alışıldık bir görüntü değil. Bu patlayan neon renkler çok olacak mı bu sezon?

Duygu Özaslan: Aslında kırmızı far geçen sezon da vardı birazcık. Bu sezon çok karşılaştığım şeylerden biri far ve allığı birleştirmeydi. Tabii günlük hayatta yapabilir miyiz, sokağa çıkar mıyız o şekilde ama şu göz çevresine allık taşırmak ve farla birleştirmek çok trend olacak. Onun dışında yine metalik çok fazla var ve mavi renk geri döndü. Eskiden, 90’lı yıllarda olan mavi far biraz geri döndü. Ama tabi modernize edilmiş versiyonlarıyla geri döndü. O yüzden ben beğeniyorum açıkçası.

Tarzım Cepte: Gelelim biraz tasarım dünyasına. Üstümüzde neler göreceğiz bu kış?

Duygu Özaslan: “Spordan çıktım ama yine de çok şıkım ve topuklum var” havası yine devam edecek. Yine eşofmanlar yanında topuklular, veya çok büyük kalıplar oversize şeyler yine devam edecek. Onun dışında bu sezon birazcık romantik bir akım da var. Bazı defilelerde onu gördüm yurtdışında. 

 

Kendi giyim markasını hazırlayan Duygu Özaslan yeni sezonda takipçileri için farklı sürprizler hazırladığını da belirtti. Bu keyifli röportajın tamamını izlemek için youtube/tarzimcepte kanalında takipte kalın!

 

Yazan: Zeynep Uslu

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.