sadsad x
asdasd
Bu Yazın En Trend Ruj Renkleri

Bu Yazın En Trend Ruj Renkleri

25 Ekim 2018
  1. Çarpıcı Vişne Kırmızısı

Kış mevsiminin favorisi olan koyu ve yoğun kırmızı dudakları bir kenara bırakıp, daha ışıltılı ve canlı görünüm için tavsiyemiz kesinlikle vişne kırmızısı. Çok açık ve doğal tonlarda uygulayacağınız göz makyajı ve fuşya tonlarında bir allıkla tamamlayabileceğiniz görünüm, bronz teninize daha da canlılık katarak size enerjik ve zarif bir hava kazandıracak.

 

Bu görünüm için:

Mac – Shadescents

http://www.maccosmetics.com.tr/product/13854/45530/urunler/makyaj/dudak/ruj/lipstick-mac-shadescents#/shade/Lady_Danger

 

 

  1. Zarif Gül Kurusu

Yaz akşamları nazik ve çekici olmak için birebir dudak rengi kesinlikle gül kurusu! Okazyonunuz ne olursa olsun, deniz kenarında romantik bir akşam yemeği veya bir iş buluşması için kendinize güvenli ve zarif bir görünüm için dudaklarınızın doğadan ilham almasına izin verin. Altın tonlarında far ve highlighter ve hafif bronz tonlar kullanarak tamamlayabileceğiniz görünümden çok memnun kalacaksınız.

 

Bu görünüm için:

Mac – Finally Free Lipstick

http://www.maccosmetics.com.tr/product/13854/310/urunler/makyaj/dudak/ruj/lipstick#/shade/Finally_Free

 

 

 

  1. Elegant Nude

Pastel ve ten renginize yakın tonlar her zaman makyajın diğer elementlerini ortaya çıkarmak açısından birebir.  Özellikle biraz daha koyu göz makyajı yapmak istiyorsanız, nude tonları tercih etmelisiniz. Yaz günlerinde canlı renklerde giydiğiniz kıyafetlerinizi biraz daha dengelemek için bu renklerin en doğru seçim olduğu tartışılmaz bir gerçek.

 

Bu görünüm için:

Tom Ford – 13 Blush Nude

https://www.brandroom.com.tr/tom-ford-lip-color-13-blush-nude_360568?d=9025

 

  1. Elektrik Turuncu

Göz makyajını en hafife indirgeseniz bile tüm bakışları kendinize toplayabileceğiniz seçim kesinlikle capcanlı bir ton olan elektrik turuncu! Güneşin renklerini dudağınıza taşıyarak makyajınızda yenilik yapabilir ve yaz aylarında çok fazla ürün kullanmadan bakımlı bir görünüm elde edebilirsiniz.

Bu görünüm için:

Nyx – Liquid Suede Cream Lipstick/ Orange Country

https://www.boyner.com.tr/nyx-ruj-380557-400303

 

 

  1. Tatlı Pembe

Klasiklerden biri olan açık ve pembe tonu yaz mevsiminde de popülaritesini koruyor. Göz makyajınızı açık kahverengi tonlarda yapıp hafif bir allık sürerek her zaman sadeliğinizi koruyabilirsiniz ancak sade makyajınızı tamamlamak için tatlı pembe bir ruj kullanırsanız fark yaratırsınız. Bizim tavsiyemiz yaz aylarında her daim yanınızda açık pembe bir ruj bulundurarak istediğinizde bakımlı ve zarif bir görünüm elde etmeniz mümkün.

 

 

Bu görünüm için:

Lancome – Matte Shaker/ 270 Ruj

https://www.lancome.com.tr/matte-shaker

 

Yazan: Zeynep Uslu

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.