sadsad x
asdasd
Bu Sonbahar-Kış Sezonunda Gardrobunuzda Bulunması Gereken 4 Parça

Bu Sonbahar-Kış Sezonunda Gardrobunuzda Bulunması Gereken 4 Parça

25 Ekim 2018


1.Ekoseli Desenler

2000’li yılların başında giymeye çok alıştığımız ekoseli desen modası geri geldi. Ceketler, etekler ve pantolonlarda kendini gösteren ekoseli desen aynı zamanda ‘kolejli öğrenci’ ve ‘şık iş kadını’ rüzgarlarını da yeniden modanın içine dahil etmiş oldu. Bu sezon mutlaka kare desenli bir parça edinirseniz, gömlekler, bluzlar ve kazaklarla kombinleyerek aldığınız ürünü pek çok farklı şekilde kullanabilirsiniz.

Bu tarzı elde etmek için:

 

2. Denim Ceket

Son birkaç yıldır sıkça gördüğümüz denim ceketler bu sene de moda dünyasının vazgeçilmezi. Özellikle denim parçalarınızı, başka denimlerle birleştirmek bu sonbahar mutlaka denemeniz gereken bir kombin.

Bu tarzı elde etmek için:

 

3. Şık Eşofmanlar

Eşofmanları yalızca evde veya spor yaparken değil, günlük hayatta ve hatta topuku ayakkabılarla giymek bu sonbaharın en gözde trendlerinden biri. Rahatça bluzlarınız ve ceketlerinizle kombinleyebileceğiniz bir eşofman hem sizi rahat ettirecek hem de şık gösterecek.

Bu tarzı elde etmek için:

 

4. Renkli Botlar

Bildiğiniz gibi siyah botlar her zaman soğuk havalarda vazgeçilmezdir. Ancak bu kez botlar ve çizmeler de renkleniyor. Bu sezon beyaz, yeşil, sarı, kırmızı, mavi gibi pek çok renkte bot ve çorap çizme gardrobunuzun olmazsa olmaz parçalarından biri olacak.

Bu tarzı elde etmek için:

 

Keyifli alışverişler!

 

Yazan: Zeynep Uslu

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.