sadsad x
asdasd
Bu Sezonun En Trend Saç Stilleri

Bu Sezonun En Trend Saç Stilleri

25 Ekim 2018


Lob kesim geri dönüyor

“Long bob” yani uzun bob modeli 2018 yılında da vazgeçilmezler arasında olacak. Hem kullanımı rahat hem de dişi görünen bu model pek çok farklı şekilde de kullanılabilir. Ortadan ayrık ve kendinden dalgalanmış görünümünde lob kesim saçları mutlaka denemelisiniz.

 

Afrika esintileri

90’lı yıllar ve 2000’lerin başından hatırlarsanız, herkesin saçlarının örgülü gezdiği zamanlar vardı. Bu sene örgü tamamen etnik bir hale gelerek Afrikalı siyahi kadınlardan ilham alıyor. Eğer biraz farklılık isterseniz, ince ince ördüreceğiniz saçlarınız size yepyeni bir hava katabilir.

Bal köpüğü

Son yıllarda küllü tonlar bir hayli modaydı ve doğal olarak herkes sıcak tonlarda saç rengi kullanmaya çekinir hale gelmişti. Eğer sıcak tonları seviyorsanız bu sezon bal köpüğü tonu tam size göre!

Uzun katlar ve uzun kakül 

10_mini

Katlı kesim seviyorsanız bu sene bilerek uzun bırakılmış katlı kesimi mutlaka denemelisiniz. Her zamankinden farklı olarak bu sezon katlı kesim saçlara bir de uzun bırakılmış ve çok sık olmayan kahküller ekleniyor. Sonbahar/Kış sezonunda yüzünüze hem sıcaklık gelmesini hem de sıcak bir çerçeveyle değişiklik yapmayı istiyorsanız bu modele bir şans verebilirsiniz.

Görünen Tel Tokalar

The Bobby Pin Art at Sally LaPointe

Tel tokaları hayatımız boyunca saçımıza en uygun renk aldık ve hatta görünmesinler diye sakladık. Ancak bu sezon işler değişti, görünen tel tokalar çok moda! Yapıştırılmış ve düz saçları sabitlemek için kullanılan tel tokalar bu modelde aslında daha çok bir aksesuar görevi görüyor. Saçlara biraz maskülen bir hava katan bu trend uzun ve kısa saçlarla kullanılabiliyor.

 

Yazan: Zeynep Uslu

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.