sadsad x
asdasd

Blog

Sezonun En Moda 5 Parçası

25 Ekim 2018

Bu sezon dolabınızdan eksik etmemeniz gereken en önemli 5 parçayı sizler için derledik.

Blazer Ceket Kombinleri

25 Ekim 2018

Blazer ceketler her sezonun vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Hal böyle olunca biz de ünlü ceket markası Sorbe’nin tasarımcısı Başak Barlas’la ceketler üzerine harika bir sohbet gerçekleştirdik.

Tarzıyla İlham Veren Instagram Fenomeni: Şeyma Subaşı

25 Ekim 2018

Şeyma Subaşı, şüphesiz son zamanların en çok konuşulan kadını! Yaşam tarzı, herkesi kıskandıracak kadar gezmesi, neşesi, enerjisi ve en önemlisi tarzıyla kalpleri kazandı o… Biz de Tarzım Cepte ekibi olarak Şeyma Subaşı’nın tarzına özendik, sizin için benzer parçaları listeledik!

Tarzıyla İlham Veren Top Model: Bella Hadid

25 Ekim 2018

Bella Hadid ablası Gigi Hadid’in gölgesinden kurtuldu ve bir kuğu gibi serpildi. Geçtiğimiz sene ilk defa Victoria Secret defilesinde yürümeye hak kazanan genç model, günden güne moda dünyasının hayranlığını kazanıyor. Birçok markanın yüzü olan Hadid aynı zamanda stiliyle de insanları büyülüyor. Biz de Tarzım Cepte ekibi olarak Bella’dan ilham aldık!

Çok Özel Röportaj: Duygu Özaslan’la 2018 Trendlerini Konuştuk!

25 Ekim 2018

Ünlü Youtuber Duygu Özaslan, Tarzım Cepte ekibine çok özel bir röportaj verdi. Sunucumuz Çağla Gürsoy’la gerçekleşen röportajda, bu yılın makyaj trendlerini konuştuk.

 

Sonbahar/Kış Sezonunun Olmazsa Olmaz Trendi: Trençkotlar

25 Ekim 2018
Bildiğiniz gibi moda dünyasında bir zamanlar severek giydiğimiz şeyler bir anda demode olabilir ya da bir bakmışsınız ki, en sevdiğiniz trend geri gelmiş. Trençkotlar da yerlerini birkaç senedir bomber ceketlere kaptırmıştı. Ancak bu sonbahar ve kış aylarında da  bol bol trençkot göreceğiz.

 

Bu Sonbahar-Kış Sezonunda Gardrobunuzda Bulunması Gereken 4 Parça

25 Ekim 2018

Bu Sezonun En Trend Saç Stilleri

25 Ekim 2018

Sizi Olduğunuzdan Daha İnce Gösterecek Giyim Önerileri!

25 Ekim 2018

Doğru giyinme yöntemlerini bilir ve vücudunuzu iyi tanırsanız olduğunuz kilodan çok daha zayıf görünebilirsiniz. İşte ince görünmek için ihtiyaç duyabileceğiniz ufak hileler.

 

Grammy 2017 kırmızı halı kritiği!

25 Ekim 2018

Müzik dünyasının en büyük ödül gecesi olan 59. Grammy Ödül Töreni dün gece Los Angeles’taki Staples Center’da düzenlendi. Ödül Töreni’nde müzik dünyasının tanınan isimleri kırmızı halıda stillerini yarıştırdı. İşte kırmızı halının beğenilen ve beğenilmeyen stilleri…

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.