Şeyma Subaşı Düğününde Hangi Gelinlikleri Tercih Etti? – TARZIM CEPTE
Connect
To Top

Şeyma Subaşı Düğününde Hangi Gelinlikleri Tercih Etti?

Yılın düğünü olarak nitelendirilen Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı’nın düğünleri St.Tropez’de gerçekleşti. 18 Eylül’de nikah ve daha sonra 19 Eylül’de düğün töreni ve afterparty ile devam eden düğün merasimi sosyal medyada büyük ilgi gördü. Instagram fenomeni olarak da bilinen Şeyma Subaşı giydiği 4 farklı gelinlikle ve enerjik tavırlarıyla ilgi odağı oldu.

 

Şeyma Subaşı Ilıcalı nikah töreninde hispanik esintileri olan Zimmerman marka gelinliği tercih etti. Ayakkabı markası olarak da seçimini Sergio Rossi’den yana kullanan taze gelin elbiseyi mağazadan değil, elbise satın alma ve kiralama platformu olan Davet Çok Elbisem Yok’tan aldı.

Gelinliğiyle beraber sade bir makyaj ve toplu bir saç tercih eden Subaşı, takılarını da minimalist tuttu. Saçlarında Johanna Ortiz marka bir aksesuar vardı.

 

Nikah sonrası akşam yemeği ve kutlama gerçekleşirken Şeyma Subaşı bu kez Naeem Khan imzalı ve işlemeli bir elbise giydi. Bu elbisenin bir diğer özelliği ise ilk kez Şeyma Subaşı tarafından giyilmesiydi.

 

Düğün töreninde ise daha klasik bir modeli tercih eden Şeyma Subaşı’nın gelinliği bu sefer Vera Vang imzalıydı. Ünlü tasarımcının Sonbahar-Kış  2017 sezonundan olan gelinlik farklı renkleriyle normal elbise olarak daha önce karşımıza çıkmıştı.

Sade bir duvak ve yine minimalist takılarla görünümünü tamamlayan Şeyma Subaşı çok zarif ve hoş görünüyordu.

 

Düğünün ardından, yurtdışında yapılan festivaller tadında bir afterparty gerçekleşti. Dünyaca ünlü DJ Solomun müzikleriyle konukları coşturdu. Şeyma Subaşı elbette yine bir kostüm değişikliği yaparak afterparty için daha rahat bir elbise seçti.

Yine Naeem Khan imzalı, bej renkli ve taş işlemeli uzun bir elbise tercih eden Subaşı, aksesuar olarak bu kez yüzüne taşlar yapıştırmayı seçti.

 

Güzel çifte mutluluklar diliyoruz!

Düğün yazıları

 • HER TARZA UYGUN DÜĞÜN MEKANLARI

  Güzel bir düğün için yapılacaklar listesinin ilk maddesi düğün mekanınızı seçmek. Neredeyse her geçen gün yeni bir mekanın açıldığını göz önünde...

  Neşem HelvacıoğluŞubat 21, 2017
 • Istanbul’un Pera Semtini Reflekte Eden Beyaz Bir Hikaye

  Pera Mood 2 from Sezen Gündüzalp I Filmmaker on Vimeo. Pera Mood from Sezen Gündüzalp I Filmmaker on Vimeo. YAZAN/ÇEKEN: SEZEN...

  Sezen GündüzalpAralık 6, 2016
 • Doğanın Varlığını Hatırlatan Çiçekler

  Gelinliğinizi tüm detaylarla bir bütün olarak düşündüğünüzü biliyoruz. Ve gelin çiçeği de bu ayrıntıların en önemlilerinden biri… Bazı gelin çiçekleri, gelinliği...

  Sezen GündüzalpAralık 6, 2016