Burcunuzun Başına Bu Yaz Neler Gelecek? Nuray Sayarı’ya Sorduk! – TARZIM CEPTE
Connect
To Top

Burcunuzun Başına Bu Yaz Neler Gelecek? Nuray Sayarı’ya Sorduk!

Ünlü astrolog Nuray Sayarı, Tarzım Cepte ekibiyle çok özel bir röportaj gerçekleştirdi. Yaz aylarında başınıza gelecekleri öğrenmek için okumaya devam edin!

 

 • Koç (21 Mart – 20 Nisan)

 

Nuray Sayarı: Geçmişten arınamayan, geleceğe korkuyla adım atan, “Neden az para kazanıyorum?” diyen, sürekli talihini sorgulayan, başına gelen her şey için “Neden?” diyen sevgili Koçlar, bu yaz öyle bir temel atacaklar ki… Kalbi boş olan, kendi içinde yalnızlık duygusu yaşayan Koçlar sağlam ilişkilere adım atarken, müzmin bekar denilen koçlar için temeli sağlam evliliklere adım atacak. İş ve parasal konularda ise yaşama enerjileri yükselecek.

 

 

 

 

 

 • Boğa (21 Nisan – 20 Mayıs)

 

Nuray Sayarı: “Evim evim güzel evim!” diye yaşayan Boğalar, özellikle yazın keyfini çıkarma, ilerleme, yükselme, hayattan tat almayı deneyimleyecekler.

 

 

 

 

 

 

 

 • İkizler (21 Mayıs – 20 Haziran)

 

Nuray Sayarı: İkizlerin çok dikkatli olaması gerekiyor. Özellikle karmaşık ilişkiler yaşamamaya, gizli saklı ilişkiler içinde duygusal barınaklar oluşturmamaya özen göstersinler. Çünkü  İkizlerin gizlisi saklısı ortaya çıkacak. Zor bir yaz İkizler için. Ama bunu kaderleştirmemek lazım. Şimdiden gizliniz saklınız neyse bunları aşmaya çalışın.

 

 

 

 

 

 

 • Yengeç (21 Haziran – 22 Temmuz)

 

Nuray Sayarı: Bu yaz Yengeç burçları çok çalışacak, çok da üretecek ama bir de yaz mevsimi var. Kışa motivasyon kazanmak için tatil yapın. Enerjilerinizden arının.

 

 

 

 

 

 

 

 

 • Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos)

 

Nuray Sayarı: Aslan tamamen hedef belirleyerek bir yaz yaşayacak. Belki, yaşamından tüy aldırmayacak. Burnu dik “onurluyum, gururluyum ve zirvedeyim” diyebilecek ama içinde yatan mütevazilik yönünü de bu yaz ortaya çıkaracak. Bu da onları zorlayan egodan arınmak, hayatı ve yaşamı kolaylaştırmak konusunda birçok şansı ve fırsatı yakalamalarına etki edecek.

 

 

 

 

 

 • Başak (24 Ağustos – 23 Eylül)

 

Nuray Sayarı: Başak için düzenden ayrılma, güveni oluşturma var. “Yaşamın içinde bir de ‘an’ varmış” diyecekler. Geçmişle anı bir arada yaşayıp geleceği de sürekli kontrol altına alarak tutulma ve sonrasında “Şimdiki anda nasıl kalabilirim?” “Güvenimi nasıl arttırabilirim?” “Hayata daha sıkı nasıl bağlanabilirim?” cümlelerinin etkilerini yaşayacaklar hem aşk hem ilişki konusunda.

 

 

 

 

 

 • Terazi (24 Eylül – 23 Ekim)

 

Nuray Sayarı: Terazi için yorucu bir kıştı. Keyifli bir yaz yaşayacak Teraziler. Adil, adaletli olacak, içindeki küçük çocuğu uyandıracaklar. Şefkati verebilme, sunabilme, alma verme dengesini Teraziler dengeleyecek.

 

 

 

 

 

 

 

 • Akrep (24 Ekim – 22 Kasım)

 

Nuray Sayarı: Akrep, “Kazanmalıyım, üretmeliyim, oturduğum yerde bir çok işi başarmalıyım” derken hem yaz tatilini yapacak, hem yeni projeler oluşturacak. Kış sezonuna, sonbahara dengeyle adım atacaklar.

 

 

 

 

 

 

 

 • Yay (23 Kasım – 21 Aralık)

 

Nuray Sayarı: Yaylar çok zorlanacaklar. Yüzleşmeler yaşayacaklar. Ama bazen iyidir, göremediğimizi görmek, görmezden geldiklerimizin farkına varmak. Şimdilik incinebilirsiniz ama daha sonra ödül elde edebilirsiniz. Yay’ın bu yaz hayatında, yanlış arkadaşa, yanlış eşe, yanlış sevgiliye izin vermeyecek olması bundan sonraki aylarında daha verimli sonuçlar elde etmelerine yardımcı olacak.

 

 

 

 

 

 • Oğlak (22 Aralık – 20 Ocak)

 

Nuray Sayarı: Oğlaklar için yaza giriş Plüton Oğlak burcunda gerilerken “Hayatımda neyi çözdüğümü zannettim ve çözemedim?” “Ben hangi doğrultuda ilerliyorum?” “Ben kendime ne kadar hak veriyorum?” “Ben kendime ne kadar haksızlık yaşatıyorum?” “Başıma gelenlerin nedeni ben oldum, niye oldum?” gibi sorularla yüzleşecekler. Çözdüğünü zannettiği, kendini kandırdığı, kendine oluşturduğu haksızlıkları ortaya çıkarırken, kendine yaptığı yanlışlardan arınacak. O yüzden yaza giriş, yüzleşmeyle geçecek, yazın ise bunun keyfini çıkartacaklar.

 

 

 

 

 • Kova (21 Ocak – 18 Şubat)

 

Nuray Sayarı: Kova için tek bir söz var: Telaşı bırak, yazın tadına var. Anın tadını çıkarmak bir Kova için bu sene büyük başarılar getirecek. Aynı zamanda aldatılmalar, kandırılmalar, bazı yüzleşmeler ortaya çıkabilir. “Keşke şüphe etmeseydim, keşke gerçeklikten ayrılmasaydım” deseler de yaşamda omurgalı bir duruş vardır. O omurgalı duruş denge kurmakta yardımcı olur, bu yaz Kovalar o omurgalı duruşu sergileyecekler. ‘Mış’ gibi davranmayı bırakacaklar, ‘neyse, o’olacaklar.

 

 

 

 

 • Balık (19 Şubat – 20 Mart)

 

Nuray Sayarı: Kazanç, gelir, aile, düzen, huzur ön planda olacak yaz boyunca. Denize girdiğinde denizin tadına varacak, havayı soluduğunda şükredecek, düzen ve güven içinde bir yaşam oluşturmaya özen gösterecekler.

 

 

 

 

 

 

 

 

Nuray Sayarı’yla gerçekleştirdiğimiz çok özel röportaj videolarını, burçlara göre giyim tarzlarını ve daha fazlasını izlemek için BiP’i indirip Tarzım Cepte kanalını takip etmeyi unutmayın!

 

Yazan: Zeynep Uslu

 

 

Astroloji yazıları

 • SPIRITUEL YAŞAM

  Kendi Özbenliğinle bağlantıda olmalısın, kendini sevmeli, tanımalı ve gerçekten anlamalısın. Çoğu kişi kim olduğunu bilmeden yaşar. Varlığının tüm parçalarınla ulaş, evrensel...

  Sezen GündüzalpAralık 7, 2016