İstanbul bu hafta sonu ne yapıyor? (9-11 Haziran) – TARZIM CEPTE
Connect
To Top

İstanbul bu hafta sonu ne yapıyor? (9-11 Haziran)

Cuma

 

Çok Da Fifi “Hatunlar Stand Up”

“Hayatla dalga geçemezsek valla çatlarız” diyen ekibin şovunun ismi, işte bu sebepten “Çok da Fifi”. Mart 2015’ten bu yana beraber sahne alan Hatunlar Stand-up ekibi, sadece kadın izleyicilere empati kurup kahkahadan perişan olacakları bir gece vaat etmekle kalmıyor, erkek izleyicilere de gülerken yeni ufuklara yelken açma imkanı tanıyor. 7 kadın komedyenden oluşan Açık Mikrofon “Çok da Fifi” ekibi, 9 Haziran 21:00 ‘da  BKM Mutfak Sahne’de…

Daha fazla bilgi veya bilet için: http://www.biletix.com/etkinlik/U2905/TURKIYE/tr

 

Can Gox

Eğitimi süresince Randy Esen, Nükhet Ruacan, E. Ali Perret, Aydın Esen, Mike Wilkens, L. Butch Morris, Neşet Ruacan gibi değerli eğitmenlerle yaşadığı paylaşım ve birikimi sahne performansına yansıtmayı müzikal felsefe olarak amaç edinen Can Gox 9 Haziran  Cuma günü 22:00’da Dorock XL’da sevenleriyle buluşacak.

Daha fazla bilgi veya bilet için: http://www.biletix.com/etkinlik/UWL74/TURKIYE/tr

 

Cumartesi

 

St. Petersburg Rus Oda Filarmonisi & Alexandre Kniazev

İstanbul Müzik Festivali tüm müzikseverleri St. Petersburg’un en önemli müzik elçilerinden biri olarak tanınan St. Petersburg Rus Oda Filarmonisi ile efsane çellist Rostropoviç’in vârisi olarak gösterilen Alexandre Kniazev’in buluşacağı bu konsere 10 Haziran Cumartesi günü 20:00’da Aya İrini Müzesinde davetlisiniz.

Daha fazla bilgi veya bilet için:  http://www.biletix.com/etkinlik/U1M12/TURKIYE/tr

 

 

Kann İngen Sorg – Hiç Gözyaşı Dökme

Yönetmenliğini Mans Marlind ve Björn Stein’in Hiç Gözyaşı Dökme filmi, Akbank Sanat Nordik Film Günleri kapsamında 10 Haziran Cumartesi günü 15:30’da Akbank Sanat’da sinemaseverlerle buluşuyor.

Daha fazla bilgi veya bilet için:  http://www.biletix.com/etkinlik/UAPBZ/TURKIYE/tr

 

Pazar

 

Çellistanbul & Cello4Berlin

Berlin Filarmoni Orkestrası’nın viyolonsel dörtlüsünü Çellistanbul ile buluşturan bu konserde festival dinleyicileri sekiz viyolonselin güçlü, derin ve estetik tınısının tadını çıkaracaklar.

Daha fazla bilgi veya bilet için:  http://www.biletix.com/etkinlik/U1M13/TURKIYE/tr

 

Tex – Mex

Chef’s Table Mutfak Akademisi’nde gerçekleşecek “Tex Mex” adlı workshop etkinliğinde Meksika mutfağını keşfedeceksiniz. Etkinliğe 11 Haziran Pazar günü saat 13:00’da katılabilirsiniz.

Daha fazla bilgi veya bilet için:  http://www.biletix.com/etkinlik/U4065/TURKIYE/tr

 

 

Yazan: Neşem Helvacıoğlu

Diğer keşif yazıları için

Etkinlik yazıları