Pati Dostu Mekanlar – TARZIM CEPTE
Connect
To Top

Pati Dostu Mekanlar

Hayvan dostu olan bizler, evcil hayvanlarımız ile birlikte gidebileceğimiz bir yer bulmakta zaman zaman zorluk çekiyoruz. Onlara kapılarını açan hatta bize sunulan gibi ilgi ve alakayı onlara da sunan yerler yeni yeni artmaya başladı. Buralara gittikçe gerçekten hayvan dostu olan ne çok insan var diyorsunuz. Onlar için her şeyi düşünmüş bu insanları biz de ziyaret ettik ve sizin için buraları keşfettik.

 

Lucky and Friends, Nişantaşı

Burası tam bir evcil hayvan kafesi. Gittiğinizde önce evcil hayvanınıza bir kap su ve ödül maması veriyorlar. Kapıda sizi kafenin de adını almış Lucky sevecen bir şekilde karşılıyor. Önce ilgiyi ona gösteriyorsunuz sonra kendinize ve evcil hayvanınıza güzel bir yer seçerek buranın tadını çıkartıyorsunuz. Buranın değişik olmasının bir nedeni de; evcil hayvanınıza aldığınız kıyafeti kendiniz için de bulabiliyorsunuz!

lucky2

Wuufbox Cafe, Arnavutköy

Wuufbox küçük dostlarınıza sunulan bir servis. Öncelik, evcil hayvanlarınızı aylık kutu servisiyle sürprizlere boğmak. Wuufbox’ın içerisinde ödül mamaları, oyuncaklar, tasmalar, giysiler, bakım ürünleri gibi onların bir çok ihtiyacını karşılayacak ürünler bulunuyor. Buraya gittiğinizde kendiniz bir kahve söyleyip huzurlu bir şekilde çalışabilir, arkadaşlarınızla sohbet edebilir veya kitap okuyabilirsiniz. Çünkü küçük dostlarınız burada oldukça mutlu olacaklardır.

wuufbox-1068x712

M.O.C Coffee, Nişantaşı

Güzel bir kahve içmek istiyorsanız M.O.C en güzel adreslerden bir tanesi. Üstelik içeriye bile evcil hayvanınızla girip istediğiniz gibi oturabilirsiniz. Hemen onlar için de bir kap suyu unutmadıklarını söyleyebiliriz. Gittiğinizde içeride size yanaşan sevimli patiler görebilirsiniz, hazırlıklı olun! 🙂

img_6611x

Sixty Beans, Nişantaşı

Sabah yürüyüşleriniz sonrası bir kahve içmek , güzel bir kahvaltı yapmak isterseniz Sixty Beans’i tercih edebilirsiniz. Evcil hayvanların rahatlıkla girebileceği mekanlardan bir tanesi. Hatta mesajları bile var; “Kahvaltıya gelirken küçük dostlarınızı evde bırakmayın, pazar sabahları dostlarla güzel!”

sixty-beans

Muhit, Karaköy

Karaköy’de bir çok mekanın sahip çıktığı bir sokak kedisi var. Gelin görün ki Muhit’te miniklerden bir değil bir sürü var. Hatta bazen sandalyeler üstünde mışıl mışıl uyuyan kedileri görüp, çayını kahvesini ayakta içen insanları görmek mümkün. Karaköy tam bir pati canlısı! Siz de minik dostunuzla Karaköy’de güzel zaman geçirebilirsiniz.

sam_2670

 

Yazan: Elfin Yenigün

 

Keşif yazıları