Doğanın Varlığını Hatırlatan Çiçekler – TARZIM CEPTE
Connect
To Top

Doğanın Varlığını Hatırlatan Çiçekler

Gelinliğinizi tüm detaylarla bir bütün olarak düşündüğünüzü biliyoruz. Ve gelin çiçeği de bu ayrıntıların en önemlilerinden biri… Bazı gelin çiçekleri, gelinliği bile gölgede bırakabilecek kadar şık tasarlanır. Eski dönemlerde pek önemsenmeyen gelin çiçeği, şimdilerde tasarımcıların odak noktası oldu. 

Biz de gelin çiçeklerini ayrı bir kategoride tutup, sizler için en zarif çiçek modellerini bir araya getirdik. Kış geliniyseniz ve gelin buketinizi hazırlamaya başlamadıysanız, mis kokulu bu albüme bir göz atın ve tavsiyemize kulak verin.

Birbirinden zarif çiçek tasarımlarıyla, gözlerimizi alamadığımız çiçek tasarımcısı Hello Floral Design Studio!

En özel günü taçlandırmayı başarmış gibi gözüküyor. Sadeliğiyle ve renk seçimleriyle birbirinden güzel bu gelin buketlerine bayıldık!

Hello Floral Design aynı zamanda mekanlar için haftalık/aylık çiçek değişimleri, butik organizasyonlar için konsept düzenlemeler ve bireysel gönderimler için çiçek tasarımları yapıyor.

www.hellofloraldesign.com

 

YAZAN: Sezen GÜNDÜZALP

Düğün yazıları

  • HER TARZA UYGUN DÜĞÜN MEKANLARI

    Güzel bir düğün için yapılacaklar listesinin ilk maddesi düğün mekanınızı seçmek. Neredeyse her geçen gün yeni bir mekanın açıldığını göz önünde...

    Neşem HelvacıoğluŞubat 21, 2017
  • Istanbul’un Pera Semtini Reflekte Eden Beyaz Bir Hikaye

    Pera Mood 2 from Sezen Gündüzalp I Filmmaker on Vimeo. Pera Mood from Sezen Gündüzalp I Filmmaker on Vimeo. YAZAN/ÇEKEN: SEZEN...

    Sezen GündüzalpAralık 6, 2016